O Nas

Szkoła Tańca „eLiDa” istnieje od 1997 roku.
Założycielem, dyrektorem Szkoły, a także trenerem, choreografem i głównym koordynatorem pracy szkoleniowej z parami jest  dyplomowany instruktor tańca Luiza Kozioł, długoletnia tancerka Klubu Tańca Towarzyskiego „Żaczek”.
Od wielu lat ze Szkoła współpracują instruktorzy , konsultanci i szkoleniowcy – są to wybitne postaci tańca w Polsce i za granicą, mistrzowskie pary taneczne, znakomici trenerzy, wielcy Przyjaciele Szkoły.
Zasadniczym celem działalności Szkoły jest propagowanie i upowszechnianie kultury tanecznej i tańca towarzyskiego w formie użytkowej i sportowej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Działalność ST „eLiDa” koncentruje się nie tylko na szkoleniu par tanecznych startujących w turniejach tanecznych ale również prowadzeni szeroko dostępną ofertę  kursów  i nauki tańca towarzyskiego.

ST „eLiDa” jest członkiem wspierającym Polskiego Towarzystwa Tanecznego, w ramach którego tancerze naszej Szkoły aktywnie uczestniczą w rywalizacji sportowej na terenie całego kraju.
Szkoła przez wszystkie te lata wyszkoliła wielu tancerzy, którzy posiadają klasy taneczne E, D, C, B, A.

Tworząc ST „eLiDa” przyświecała mi idea dzielenia się z ludźmi pięknem jakim jest „taniec”. To on sprawił, że życie wielu ludzi nabrało wspaniałego biegu i sensu istnienia, którego poszukiwali od lat.

Jeśli bardzo w to uwierzymy i będziemy wytrwali w ćwiczeniach, to taniec może sprawić, że  staniemy się w życiu codziennym  bardziej życzliwi, zrelaksowani i będziemy dostrzegać uroki otoczenia.

Dzisiaj dzięki pomocy wielu osób, ciągłego szkolenia się w zakresie tańca, chcę dalej dzielić się z Wami wszystkim tym czym jest „taniec”.

Luiza Kozioł

Dyplomowany Instruktor Tańca